Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10

Dobrý den.

Mam pár dotazu týkajících se Win 10.

1. Kdy na windows 10 a jak to poznám bude fungovat instalace Eseta nebo Kasperskýho antiviru ?

2. Je Build 10240 už konečná finální verze která se bude prodávat 29.7 ? nebo si mam poškat a pak si Windows koupit?

3. Když mam windows 8.1 original můžu ho nainstalovat šisotu instalací a pak hned přejít na Windows 10 ?

4. Když budu mít jakoukoliv prewiew verzi i na pc nebo na mobilu, udělá se mi z ní ten den sama ta finální ??

Děkuji moc za odpovědi a prosím nechci odpověďi tipu že Win 10 stojí za .... atd. Jsou tu 4 otázky, ocením 4 odpověďi na úrovni.
Děkuji moc za pomoct a přeji vám všem příjemný den.
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém, když to má být na úrovni. (karel)

1. Ověříš si u Eseta nebo Kašperského, zda jejich soft W10 rozchodí.
2. Počkat. Máš-li legální W7/8, můžeš (ale nemusíš) přejít na W10 zadarmo
3. Nerozumím, šisotu je "čistou"? Ano, W8.1 budeš moci upgradovat na W10
4. Ne. Preview (betatest) verze ti nedává žádné právo na definitivní W10

1. Ak chces vediet ci ti antivirusy budu kompatibilne na Windows 10 tak to sa dozvies na ich stranke alebo telefonicky na infolinke

2. NIE build 10240 neni finalna verzia lebo finalna verzia bude 29.7

3. Ak mas Windows 8.1 CISTU instalaciu+vsetky updaty tak az potom mozes si upgradeovat na Windows 10 ale potom budes musiet zo stranky vyrobcu tvojho PC/Notebooku nainstalovat vsetky ovladace na Windows 10.

4. NIE ak mas predoslu verziu/preview verziu tak to sa nevztahuje na Finalnu verziu ! A SAMO sa ti to nenainstaluje pokial si si to sam nerezervoval.
Ale nezabudaj na jednu vec = IBA 1 ROK budes mat platny ten Windows 10 po upgrate !! Ak si kupis DVD/USB/Licencny kluc na Windows 10 tak to budes mat navzdy ale UPGRADE je len na 1 ROK. -to len aby si bol v obraze ;-)

1) ...
2) pravděpodobně ANO
3) ...
4) těžko říci. Po aktualizaci na sestavení 10240 z systému zmizely všechny informace o tom, že jde o zkušební verzi a zmizelo i (kdysi všude vyblité) datum expirace. Takže tohle se ještě uvidí.
---
Nemluvíš pravdu. Je to tak, že po dobu jednoho roku je možné bezplatně přejít na Windows 10. Po přechodu bude tento systém fungovat stále a nebude časově omezen.

tak jako to je s tým win10???

ja mám originál win 8.1 a pred mesiacom som dostal ponuku na upgrade. Ked si teda stiahnem a nainstalujem tem win10 tak ho mam navždy zadarmo??? či??? Ked stiahnem tak už nebudem v buducnosti platit. ci???

(a ešte čo sa tyka hier, budu fungovať normalne na win 10???)

thx...