Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem usb komp vs el. nabíjačka

všetko čo nabijeme cez komp teda cez usb.je možné taktiež nabíjať všetko cez el. usb nabíjačku trebárs určenú k foťáku? keďže napätie v usb vstupe kompu je nemenné tak to čo sa dá nabiť cez komp by sa mohlo dať nabiť aj cez elektrickú usb nabíjačku.je to tak či?

iný čas nabíjania má netrápi ide o to ,že mám napr gopro kameru ,ktorá sa nabíja ,len cez usb takto by som to mohol nabíjať cez nabíajčku.originál nabíjačku z telefónu nemám takže mi ide hlavne o to či dané veci nespálim ,alebo nejak inak nepoškodím.