Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s O2-sms gateway, Spojeni bylo neuspesne

zdravim,
rad bych vedel zda nekomu dalsimu cini problemy v poslednich dnech odesilani sms z sms brany pres O2 stranky:

www.cz.o2.com/mobile/cz/smsGateway/index.html

ve firefox jsou problemy dvojiho razu:
a)bud pri vytoceni vise zmineneho linku napise rovnou:

Spojení se serverem www2.cz.o2.com bylo neúspěšné (Server neodpovídá.)

nebo:
b) nabehnou prvky na vyplneni adresata, tlacitka atd...a po kliku na OK to dlouze nabiha a vypise tuktez hlasku

-u IE:
je to takhle:
sms s dlouhym nacitanim odeslu ale po chvilce kdyz dojde k obmene CAPTCHY(cislicovo pisemneho kodu) se nenacte novy kod a stale hlasi:
policka byla vyplnena spatne....

cely leta to slo, ma snad nekdo podobny problem ?

diky za pokus ale:

Je nám líto, ale nemůžeme doručit zprávu zákazníkům, kteří jsou u Vodafonu méně než 5 dní. A také nejde poslat zprávu na číslo, které neexistuje. Třeba jste se jen přeťukli.

o2-> o2
vodafone->vodafone
tmobile->tmobile(tzones), jinam platis

ale diky za vas cas

tak ja myslim ze uz to mam
na www.sms.cz ....

Pro odesílání zpráv na Eurotel (zdarma s reklamou) musíte mít povoleny cookies.

Klikněte na Nástroje (Tools), Možnosti (Internet Options), vyberte záložku Soukromí (Privacy) a pomocí myši posuvník stáhněte na stupeň Malé (Low). Poté klikněte na potvrdit (Apply), OK zavřete a znovu otevřete Internet Explorer.

jsou v prohlizeci povoleny susenky ci neblokuje je nejake blokovadlo?

jj cookies mam povoleny, dokonce tam od O2 jsou, zkusil jsem smazat snad to ted pujde lip kdyz se daj novy...
spis si vsak myslim ze je problem s konektivitou serveru O2, protoze v nocnich hodinach jen kliknu a sms je odeslana rychlosti blesku 8-)

zatim se mejte ;-)