Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se po zapnuti sam restartuje

Zdravim,
prosim Vas o reseni meho problemu, jedna se opravdu o problem, kde jiz nevim kde hledat reseni, proto zde pisu.

Vcera jsem zapl PC a po 10ti (cca) vterinach se pc restartoval a tohle probiha porad dokola. PC jsem taktez vcera dal do servisu, kde pracovnik nechal pc projet kompletni diagnostikou a nebylo nic zjistene, navic mu tam sel v poradku zapnout. Dnes jsem si tedy pc vyzvedl s vysledkem, ze je funkcni a doma se opakuje stejny problem. Koupil jsem novy kabel ke zdroji a to take nepomohlo, pc se zkratka zapne a nic nereaguje ( klavesnice, monitor, mys atd. ) nejde tedy jit ani do biosu, je problem zrejme v napajeni, presto v prodejne jsem videl, ze se pc v poradku podarilo zapbout. Doposud jsem s PC problem zadny znatelny nemel. Zkousel jsem taky zda funguji zasuvky a to tim zpusobem, ze jsem zapojil varnou konvici a bez problemu, nevim tedy kde je vada. Budu rad za kazdou uzitecnou radu.

Dekuji za precteni a pripadne rady

Skus to v inej zasuvke v inej miestnosti. Nejaka zmena? Alebo aj odpoj vsetko od PC (aj monitor aj klavesnicu aj vsetko) a skus to znova. nejaka zmena?
Vseobecne moze tam byt aj problem s nejakymi kontaktami alebo nalomena doska alebo mechanicka deformacia, v predajni to mal nalezato alebo nastojato? Mas to stejne jak v predajni? Mal otvorenu bednu alebo ne? Nemas krivu podlahu apod?
Dalsia vec moze byt ze sa tam skratuje nahodne nejaky drat o kejs, ptz plechy su ostre a cinan je debil. (a po kazdom hybani s PC / prenasani apod to nastane alebo ne)

P.S. k tomu "nechal pc projet kompletni diagnostikou", to je zas vtipnejsi vyhrava. pracovnik bude asi "expert" :)

Ahoj,
Diky za podnet, zkousel jsem vsechny zasuvky v byte a PC mam na stojato, takhle to mel i pan v servise, komponenty mam veskere odpojene, pry je to jakysi obrany mechanismus PC proti poskozeni. Taky mi vysvetloval, ze by se mohlo jednat o zkrat v usb atd, ale nemam v PC nic pripojene. Podlaha uplne rovna neni, ale doposud po prestehovani to tak mesic fungovalo.

Neni to obranny mechanizmus, je tam nejaky HW problem (blby spoj a podobne), otazka ze kde. Skus tam ale najprv teraz zapojit monitor aj klavesnicu, a skus to znova.
Co presne mal pripojene ten v predajni a jak presne?
Idealne by bolo vybrat RAM moduly a skusat ich po jednom. Skusit aj clear CMOS.