Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pečení 560TI Twin frozr II a koupě nové karty

Zdravím. Asi před týdnem mi odešla gpu. Chytla zasek u DayZ, hodila takove menší kostičky, asi 3 na monitoru a pc nereagoval. Tak jsem restartoval pc a při načítaní windowsu (u loga) to hazelo takove malinké hůře znatelne zelene čarečky po monitoru. Samotny windows pak nenaběhl. Jen v safe modu. Kabel jsem zkousel vymenit, s ním jsem se do winu dostal, ale jen se spatnym rozlisenim a po nainstallovani driveru to nešlo zase. Gpu jsem zanesl bratrovi ozkoušet do pc a dělalo mu to samé. To by snad znamenalo, že je 100% grafika v technickém nebi. :)

Mno a tím padem se vas ptam, jestli myslite, že je dobra volba ji upéct, nebo se da dělat ještě něco jineho ?
Zaruka na to není a za takove dva tydny bych měl cca 7000 na novou, takze asi pujdu do R9 380 4gb verzi igabite nebo msi.

A ještě dodatečny dotaz. Může se pect v horkovzdušné peci s plastem u hdmi, vga konektoru ? fotky zde
http://adamerus.rajce.idnes.cz/Gtx_560TI_Twin_Froz r_II#

Tak ji zatim aspon rozeberu a uvidím. Mno, ale potrebuji ji rozehrat fenem, protoze nejde rozehrat jinak, ale kdyz tak nahrivam chladic, tak je to cele horke jak svině, protože to je cele z kovu a ja nevím jestli můžu použit rukavice nebo něco kvuli staticke elektrine :D

Tak jsem si zahral Dirty Bomb bez zaseku na max s 70 stupni na kartě, což jsem měl i předtím takže EPIC :D Jen mi jednou grafika jakoby vypadla nebo co. V Afterburneru a cpuid najednou vypadly hodnoty o teplotě, mem. clock, gpu clock atp. Není to nečím v software ? Mam win 10 insider prew. tak jestli to nemůže být tím ?