Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta nefunguje

Ahoj, nefunguje mi GK. Když zapnu PC tak je prostě jenom černá obrazovka... Pak přepnu DVI kabel do desky a všechno funguje. Když jsem zapnul správce zařízení a dal grafické adaptéry tak GK tam není vbc uvedena :((( Když jsem stáhnul ovladače a chtěl je nainstalovat tak to hodilo tuto chybu. PFL co stím je??Díky moc

Tak GK jsem celou vytáhnul z desky pak vrátil a zkontroloval kably, pak jsem zapnul PC a on se skutečně zapnul. Zkusil jsem tedy zapnout hru (GTA V,FIFA 15) a obě chvíli po spuštění spadli. Napsalo to chybu Ovladač zobrazení nvlddmkm přestal odpovídat a byl úspěšně obnoven. Tak nevím...

Jo hochu, pokuď se ti ukázala chyba typu " Ovladač zařízení přestal pracovat a byl úspěšně obnoven " tak by se mělo jednat o drivery GK. Ale instalace nových ti nepomůže. Jedná se o globální chybu, se kterou nemá problém jenom nvidia ale i amd. Já jsem to měl taktéž. Zatím nikdo neví o jakou chybu se jedná a horší je, že ji nikdo nedokáže vyřešit. Zkus změnit časování GK. Dej Spustit, napiš tam "regedit", pak jdi do GraphicsDrivers ( HKey Local Machine\System\CurrentControlSet\Control­\ ), klikni pravým na GraphicsDrivers, dej "Nový" a zvol buď DWORD (32bit OS) nebo QWORD (64bit OS) a na zvito "TdrDelay". 2x na to klikni přidej číselnou hodnotu 8. Když tak zde přidávám odkaz na video: watch
Zkus to a uvidíš co se stane. :)

Tak to je chyba ovladače, ale nemůžou ti blbnout všechny tu GPU máš ještě v záruce ne dávaj se 3 roky a mě teprv teď končí záruka na starou Asus GTX 560...Zkus přeinstalovat ten systém pak ovladače chipsetu atd ,potom ovladače z toho CD co k tomu máš,moh sis něco dodrbat taky v systému.(jak jsem psal hore mě bordel s ovladači u GT430 dělala MB nebo HDD - ten můžeš taky testnout)

Ještě můžeš zkusit tenhle ,ale nevím jestli ti půjde nainstalovat ten je 100% OK...www.nvidia.com