Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spat na windows 8

ahojte chcem sa opytat mal som na ntb win8 ale preinstaloval som ho na 7(cracknuty) ale chcel by som sa vratit spat na 8 koli tomu aby som si mohol dat win 10. viete mi ´poradit ako sa vratit spet na legalny win 8?? ktory som mal v ntb ked nemozem nikde na na ntb najst ten licencny kluc na win 8

Spustit recovery spravnou klavesou po zapnuti, ked si neznicil recovery oddiel.
Ked si znicil, tak instalacky W8 su na webe MS a daju sa stiahnut, ak to povodne Win nebolo "with bing". Ak to bolo with bing, tak si musis zohnat recovery disk od daneho vyrobcu NTB.