Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10

Zdravím mám takový dotaz, jestli když jsem si registroval windows 10 před vydáním a teď když už jde stáhnout tak je mám na rok zdarma nebo na vždy? Někde jsem četl že někdo psal že pokud stihnu si ho do roku aktivovat, tak pak je navždy. Je to pravda ?

Ne po upgradu budeš mít Win 10 zdarma navždy, ale musíš to udělat do 29. července 2016

Je upgrade opravdu zadarmo?

Opravdu je zadarmo. Nabízíme vám plnou verzi Windows, ne nějakou zkušební nebo úvodní verzi. Dostupnost je ale časově omezená. Této nabídky musíte využít do jednoho roku od chvíle, kdy bude Windows 10 dostupný.