Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Který (nebo jaký) 27'' monitor na občasné hraní?

Dobrý den,

rád bych si koupil monitor na občasné hraní (třeba jednou za 3-4 dny 3 hodiny), ale v té zaplavě informací se dost ztrácím. Základní věci tuším (jakože ips nebo va je lepší než tn, že je potřeba nízká odezva, ale že výrobci o ní často nemluví pravdu atd.)

Představuji si velikost 27 palců, rád bych, aby byl matný (což bude asi problém, protože alespoň v alze se tento parametr vůbec neuvádí), rozlišení full hd. A rád bych, aby byl co nejpřívětivější z hlediska oční pohody.

Někdo zde v poradně doporučoval tyto 2 kousky:

https://www.alza.cz/27-iiyama-prolite-xb2783hsu-d5 09494.htm
27-benq-bl2700ht-d2216467.htm

mně by se líbil třeba tento

https://www.alza.cz/27-samsung-s27d590c-d2167928.h tm?o=1

Prosím o radu, co koupit (a také jak poznat matný displej, osobní zkoušení patrně nebude možné).

Předem děkuji.

Acer nikdy nepatřil mezi kvalitu pro info. ;-) V normálních Tv jsou už Tn panely dávno mrtvola neprodejný, ovšem slovo herní u Pc dělá zázraky,jestli věříš tý odezvě 1ms a posuzuješ kvalitu podle ceny co dodat. :-) No nic tvoje peníze (přečti si ty recenze od uživatelů co tam jsou v odkazu cos postnul jak má nádherný barvy)