Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký externí disk se sata port

Ahoj prošel jsem dost značek externích disků ani u jednoho nebylo sata port by mě zajímalo jestli vůbec se vyrábí externí disky s sata port ? Četl jsem zde že je to jediná možnost jak zachránit data pomocí sata portu když odejde usb port.

Můžete dát tipy disk může být 500 gb nebo i 1 TB cena do 2000
Pokud možno výběr z tsbohemia. Díky

Jak poznám při koupi jestli mají uvnitř sata rozhraní ? Můžete dát nějaký tip konkrétní disk který má sata rozhraní uvnitř ? Nebo který výrobce dává do externích disků rozhraní sata které je nejvíce rozšířené ?

Myslíte že když kontaktuji prodejce obchodu do předu se zeptám jestli m rozhraní sata dá se jim věřit ? Každý chce jen prodat.
Když se to dává do krabičky to se musí ten disk rozebrat nejsem technicky zdatný ani znalý.