Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktorý AMD CPU???

Ahoj, potrebujem poradiť medzi týmito procákmi. Budem ho potrebovať pre herno/kanclovo/multimediálny PC... hry ako GTA5, ets2, AC, JustCause 2,3...

1. AMD FX-8300

alebo

2. AMD A10-7850K

nie, ja sa zatial ,,len tak" rozhodujem na novy stolný PC... Ihneď napíšem všetky komponenty ktore by som chcel mať ale ešte predtym sa Vas chcem spytať, ktoru grafiku by ste mi odporučili...

Asus Strix R7-370 GAMING 4GGD5

alebo

MSI R9 380 2GD5T OC

Na plynulé hranie hier, postačí high nastavenie bez vyhladzovania, postprocesingu a iných blbôstok :-D na monitore HDready...

Videl som tu na poradni už mnoho podobných zostáv ale nepáčila sa mi buď skrinka alebo zdroj alebo ostatné... Môže to byť teda takto???

AMD FX-8300
ASUS M5A97 R2.0
WD Blue 1000GB 64MB cache
Crucial 8 GB KIT DDR3 1600 MHz CL9 Ballistix Sport
MSI R9 380 2GB OC
GELID Solutions Tranquillo
ASUS DRW-24F1ST čierna
Zalman R1
Seasonic S12II-520 (zdroj postačí aj 520w??? nakoľko iné by sa mi už nevošli do rozpočtu)
Microsoft Windows 8.1 SK 64-bit (OEM)