Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade na windows 10 chyba.

Zdravím, dnes se mi pc měl upgradovat na win 10 ale když se podívám do windows update tak tam je "upgrade na windows 10 home" Nezdařilo se. Přitom mi před pár dny přišlo, že můj ntb je 100% kompatibilní na win 10. Dal jsem obnovení a znovu, ale nic. Taky je zvláštní, že pc ani nic nenahlásit btw se mě ani nezeptal jestli chci už instalovat win 10 a v aktualizacích taky nic nebylo jen dvě "normální" aktualizace tak jsem je nainstaloval a potom se mi zobrazilo to jak jsem psal nazačátku. Nevíte někdo co s tím? Díky moc

Tato chyba se obvykle vypíše, když nejsou kompatibilní drivery, třeba na grafickou kartu Ge Force atd.. Proces upgrade jde i tak spustit - ovšem na vlastní nebezpečí - protože lze očekávat modré obrazovky. Je lepší si z okénka pro upgrade vyčíst chybu, která je tam uvedena a počkat až výrobci hardweru dodají příslušné ovladače kompatibilní s win10.