Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oplatí sa počkať na ,,zdravý" upgrade win10???

Ahoj, nakoľko dnes vyšiel nový windows 10 sa Vás chcem opýtať, aké máte zatiaľ s ním skúsenosti. Čo som čítal rôzne recenzie od rôznych ľudí na svete každý mal iný názor. Niektorí tvrdia, že je lepšie si počkať na ,,zdravý" upgrade na win10, pretože terajší novučký upgrade môže obsahovať pár ,,múch", ktoré ešte nedoladili.
A ešte by som sa chcel popýtať niečo ohľadom povinných aktualizácii windowsu 10. Taktiež som čítal na rôznych stránkach sťažnosti na automatické aktualizácie. (Síce neviem, prečo sa ľudia sťažujú na aktualizácie. Tie len prospievajú windowsu a vylepšujú ho.)

Aktualizace mohou změnit funkčnost, kterou měnit nechceš. Pak může být s automatickými problém..

Občas se stalo, že aktualizace byla nepodařená, Windowsy pak padaly. Oprava byla třeba za den, dva. Kdyby měl člověk možnost instalovat aktualizace třeba za 3 dny, problémům by se v tom případě vyhnul.

W10 nemám a zatím o ně nemám ani zájem. W7 funguje.