Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký je rozdíl mezi procesory?

Ahoj Všichni, chci se zeptat, jaký je rozdíl mezi procesory Core Duo, Core 2 Duo, Dual Core. Jsou všechny 64bitové a dvou jádrové? Jaký byste mi doporučili, chci si koupit nový notebook. Díky G.

dual core je nazov dvoj-jadrovych procesorov
core duo nie je, je len core 2 duo do notebooku odporucam core2duo ma vysoky vykon a ked nie je pouzivany vypina nepouzivane casti CPU cim setri kopec energie