Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Připájení kondenzátorů na grafiku - Rychnovsko

Zdravím, je tu někdo, kdo má zkušenosti s připájením nových kondenzátorů na grafickou kartu a má k tomu vše potřebné? Chtěl bych zprovoznit kartu kterou jsem se pokoušel péct v troubě, bohužel 10 sekund před vypnutím trouby ale vystřelily kondenzátory. Dle mých informací by to mělo stát pár korun, tak by to za tu zkoušku mělo stát.

Důležité ale je, aby byl z Královehradeckého kraje a uplně nejlépe z Rychnovska.

Pokud tu někdo takový je, ozvěte se prosím. Díky

Přesně tak, pečení je poslední záchrana pro grafickou kartu, pokud už není v záruce, to byl přesně můj případ. Chtěl bych jí ale alespoň zkusit zprovoznit připájením těch nových kondíků, třeba se chytne a poslouží alespoň jako náhradní do budoucna.