Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s procesorem

Ahoj :) Mám procesor AMD athlon 64 X2 6000+ a mm problém s přehříváním... Teploty jádra někdy přesáhne i 90°C a počítač se sám od sebe vypíná. Tyto teploty vznikají při hraní her, sledování streamů při source kvalitě, nebo při mnoho zaplích stránek v prohlížeči. Vyměnil sem i chladič, ale bohužel to nepomohlo (původně obyč boxovej a místo něj sem koupil Arctic alpine 64 PRO) .. Sem zoufalí a nevím co si stím mám už počít :( Předem děkuji za odpovědi. Přemýšlel sem nad koupí nového procesoru, protože mi přijde že je už zničený...

Chladic je poriadne teply, ked ma ten CPU tych 90 stupnov? Ak ne, tak blbo sedi alebo si tam dal kilo pasty apod.
Ak je aj chladic paliaci, tak potom sa bud pomaly toci vetrak (viz regulacia dosky v BIOSe apod), alebo je nieco blbo napr. pretakt v BIOSe alebo vadna doska (vyssie napatie) alebo nieco vadne