Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - problém s přeinstalací

Zdravím.

Mám tady HP ZD8000 a nefunguje mu interní mechanika a na USB mechaniku mi neodkazuje boot v biosu. Prva jsem přes windows spustil instalačku která mi nakopírovala instalační soubory a poté jsem notebook vypl s předpokladem, že ho dnes zapnu a doinstaluju ale když se má nabootovat logo windowsu tak zustane obrazovka černá a nereaguje vubec.

Nějaké rady? Předem děkuji.

Mas asi nieco zapisane blbo v MBR alebo bootsektore, ked tesne po POST mackas F8 tak nefunguje nic? Ani spustit prikazovy riadok, nudzak, nic? Predpokladam ze si tam instalil WinXP, a ne nejake W8.
Nemas nahodou nieco strcene v mechanike alebo USB apod?
Skontroluj v BIOSe ze mas v boot order nastaveny HDD na prve miesto.

Inac je treba si skusit urobit instalacku na USB flash disk, pomocou wintoflash, alebo W7 vyse pomocou MS USB download tool. Aj stare notebooky spravidla vedia boot z USB flash, ked si to nastavis spravne (USB legacy support a boot order). P.S. mala by ist aj ta USB CDROM, kontroluj poriadne BIOS ze co vsetko tam je k nastaveniu