Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 produkt key

S desítkama se roztrhl pytel :-) Já sice mám zarezervovaný upgrade, ale jelikož je zatím ticho po pěšině, stáhl jsem iso pomocí MediaCreationToolu a zkusil jsem instalovat ručně. Chce to po mně produkt key, ale kde ho do pytle mám vzít? Ten ze sedmiček co jsou tam teď (origo, legal, home 32bit) to nebere.

No to taky netuším... Píšou, že se má jít do storu a tam by to mělo licenci najít (což nechápu kde...) a když nenajde, tak koupit.
Já měl jiný problém, proběhl upgrade, všechno jakože dobrý. Jenže - systém se neaktivoval a nešel, že prý nenalezena licence. Poté jsem usoudil, že nechť si tedy MS své Win 10 nechá a pokorně jsem se vrátil k sedmičkám.

Já to hledal a chyba je jasná. Po koupi ve store....

Kód Product Key najdete v balení produktu, na nákupním dokladu, na stránce s potvrzením při digitálním nákupu nebo v e-mailu s potvrzením o nákupu Windows. Pokud jste si koupili digitální kopii v Microsoft Storu, najdete kód Product Key u svého účtu v okně Digitální obsah.

Nejsem si jistý,ale nejsou ty potíže s productkey jen u čistých instalací ? Pokud použijete MediaCreationTool i tam je možnost výběru. Upgrade bez vypalování a s možností zachování předešlých souborů. Tak jsem to udělal na 8.1 a v poho. U čisté instalace se to chová naprosto jinak.

Ten kod se dá při čisté instalaci přeskočit, ale win požaduje aktivaci. Jinak instalace totální porod (ala XP) to zkušební verze se instalovala podstatně rychleji. Jinak opět bug, nezná DVD-RW mechaniku. Takže zpět win 8 a natánout je na flešku. No nevím jestli tohle je hotová verze...

Edit dodám, že ten kod je vlasně nanic.

No tak já nevím proč všichni vyhazujete mechaniky ty ještě budou. Já mám ISO jak na flash tak na DVD. Pak se mi může DVD *** a budu nahranej. Musel bych pak s jiného pc udělat isntalační medium.
Spíše je tu velký problém. jezekhifi ty máš desku od amd? Bohužel amd jak pro fx2+ tak amd3+ nemá stále ovladače. Intel má ale jen něco.

No teď píšu s Win 10. Mechanika nefunguje furt, asi ne zrovna 100% korektní chipset driver. Modrej se instaloval automaticky, jinak hra Quake 3 arena jede v pohodě. To znamená,že základní ovladače jedou, zbytek přes win update.

Ad ovladače Asus: na jejích webu k mé desce (M5A99FX R2.0) ovladače nejsou všechny.

Mám v pc nelegální Windows 7 professional když budu upgradovat na windws 10 pro tak se mi při upgrade taky aktivuje systém a zobrazí key kod a ten kod budu moc použít kdykoliv při přeinstalaci ? ten Klíč získám kde budu ho moc použít víckrát na stejném noťasu ?

Možnost číslo 2 mám orginál key k Windows 8 za názvem nebylo nic tak nevím jaká to je verze ?
když aktivuji Windows 8 originál key budu chtít upgradovat na Windows 10 tak při upgrade na 10 mi to zruší původní origo key k Windows 8 ? Který už nebudu moc v budoucnu použít nerad bych o něj přišel kdy se chtěl pak vrátit k osmičkám .

Může mi to tu někdo vysvětlit o tom key na windows10 který získám budu ho moc na stejném pc použít k aktivaci i po roce budu chtít přeinstalovat Windows 10 ?
Jak jste stáhli dvě verze x86 i x64 ?

To si můžu rezerovat jednou nebo to můžu rezervoat i po druhé na stejném pc kontrolují to nějak ?

Děkuji za vysvětlení. Luky