Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 login screen

Ahoj ,právě jsem aktualizoval na Windows 10, ale po spuštění se dostanu na login screen a monitor u notebooku stále problikává a zasekava se kurzor, když už se mi povede napsat heslo a potvrdím přihlášení opět na mě vyskočí jakoby ta úvodní plocha před zadáváním hesla a stále dokola. Nějaké rady prosím?

Windows 10 sa odporuca aktualizovat najlepsie na cisty Windows. To znamena ze si nainstalujes Windows+zaplaty/SP1 a potom aktualizovat na najnovsi Windows.
----
Ty ak ten Windows pouzivas zopar rokov a mas tam kopu programov a bordelu, aktualizaacii alebo si si vylepsoval Windows neakymi programami tak sa nediv ze ti to trosku blbne. A este jedna dolezita vec = ak si si aktualizoval na ten najnovsi Windows 10 tak si musis nainstalovat znova VSETKY ovladace ale tentokrat na Windows 10 (ak ti to vobec doska a ine komponenty podporuju) = doska, graficka karta, LAN atd....

Komponenty nic nemusia "podporovat". Podporovat ma windows komponenty, ne naopak.
Vyrobca ti predal funkcny notebook, a vobec nemusi podporovat nejake vase tamagochi pokusy s Win10.
Povodne windows mas stale v recovery oddieli, spust obnovu na vyrobny stav spravnou klavesou po zapnuti. (volit uplnu kompletnu obnovu, nic ine)

Jinak jak si psal nějaké tamagochi, tak mě normálně Windows nabídl automaticky přechod na w10 tak jsem jen 2x kliknul a už to jelo takže nechápu jakto ze to nemají idioti optimalizovaný když už to plně vydají, hlavně že rok běží beta testy a nikde nenapísou ať si nejdřív preinstalujes Windows...

Jinak jsem se dostal do BIOSu ale nevím jak to z toho mám přeinstalovat.. To bude někde v bootovani?

Co presne tam mas za moznosti u toho recovery?
Vyrobny stav je tvoj povodny Windows od vyrobcu, ziadne WIndows10

Co sa tyka toho prihlasenia tak asi sa prihlasujes blbo (bud je blbo meno alebo heslo), alebo nemas pripojenie na net ak sa prihlasujes na MS konto a mozno to chce net, nemal si tam aj lokalne konto?