Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 10 nejdou ovladače

Ahoj,mám problém. Nainstaloval jsem W10 a všiml jsem si , že se mi odstranili ovladače. Tak jsem od Nvidie stáhl ovladače (podle typu grafiky) jenže když to instaluju,po čase instalace to stopne a napíše že se nepodařilo nainstalovat. Nevíte co s tím ? Jinak neinstaloval jsem věci od základovky (to z CD) ale internet funguje,tak myslím že to to neodstranilo , nebo myslíte že to taky smázlo ? Jinak věci z W8 mi to tam nechalo (hry,programy atd.) díky

Mám stejný problém. Nvidia vydala nové ovladače pro win10, ale když se je v Nvidia Experience snažím stáhnout, tak při instalaci napíše, že je nepodporovaný systém. Přitom to má být aktualizace pro Win 10, takže to asi bude nějaká jejich chyba. Nebo ostatním to jde?

Zamluvil jsem si windows u microsoftu , potom jsem stáhl offiko Nvidia ovladače které měly být na W10 , potom jsem UPGRADOVAL windows (samo mě to vyzvalo,mám ho i aktivovaný). Teď jak říkám ty Nvidia ovladače nejdou. K té základní desce,mám stáhnou ten chipset ?

Ika - Zřejmě tomu nerozumíš,všichni,kteří to udělají dle pokynů,tak jedou OK. Jen spekulanti s cracklými OS vymýšlejí ptákoviny a takoví jako ty jim blbě radí. Upgrade funguje správně,čisté instalace vyžadují licenci.

Každý počítač je jiný. Vždy u každého windowsu byli problémy hned při zavedení a trvalo nějakou dobu než vydali aktualizace a opravili chyby. To že vám to funguje je v tomto úplně jedno. Vždy to tak bylo a vždy bude. Navíc je to zcela logické, vypuštění windowsu 10 je teď v podstatě beta dokud to neaktualizují.