Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozbitá základovka , zdroj , grafika ??

Nevím co s tim je , pc byl tak pul roku odstavena když sem ho vytáhl vse zapojil tak sem ho zapl vse kromě obrazu jede tak otevři vaše a grafika se netočí ani se nezahřívá.Po par pokusech se pc každých 5 sekund sam vypne a zase zapne za dalších cca 5 sekund.vypojil sem piny a zas to jede (kromě obrazu) vuuuubec nevím co s tim je :/ tak kdo poradí prosím :( (ptám se tady než to dam do opravny)

Moze byt zdochnuty zdroj.
Skontroluj ze do tej grafiky je zapojene dodatocne napajanie.
Neviem jake draty si vytiahol z coho, vytiahni grafiku z dosky a sleduj ci sa ten PC spusti aspon tak ze funguje numlock klavesa a LED na klavesnici. Vytiahni a znovuzastrc RAM moduly. Skus clear CMOS.

Nechaj to aspon 30sekund zapnute (nesahat) a sleduj co to robi. Ak to neprestane s vypnanim, tak skus RAM po jednej, cmos baterku mas vytiahnutu takze clear cmos uz netreba, ked nepomoze RAM po jednej tak skusit aj novu baterku. Ja osobne by som skusil odpojit aj powerbutton od kejsu preistotu.
P.S. a ak je na doske nejake MEM_OK tlacitko tak to zmackni