Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zapnou nastavení na windows 10

Dobrý den, včera jsem si stáhnul windows 10 přes media creation tool vše funguje v pořádku až na to že nejde spustit nastavení (učtu,plochy,atd...) když spustím nastavení přes nabídku startu tak vyskočí okno které okamžitě zmizí, a když pustím přispusobit přes plochu tak mi vyskočí Error (viz obrázek).
Děkuji za všechny odpovědi

Stejnou hlasku jsem mel i na ciste instalaci doma, kdyz jsem ji zkousel.
Ted jsem na sichte vyzkousel cistou instalaci
cs_windows_10_multiple_editions_x64_dvd_6846874.is o,
a stejna hlaska.
Ale stacilo kliknout na OK, znovu spustit nastaveni a uz to jede.