Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vada displeje

Dobrý den, dnes jsem si vyměnil dispelej na mém Nexusu 5. Když jsem ho po opravě zapl poprvé vše bylo naprosto perfektní, následně jsem domontoval vnitřní kryty a mobil zavřel. Pak jsem ho zapl znova a přes střed se mi objevily 4 svislé černé čáry, nevíte čím to může být ? Pokazil jsem něco ? A ještě mi nefunguje SIM karta...

Po rychlem nastudování se jedná buď o studeňák a nebo poškozený display. Vada může být tedy ve špatném kontaktu flexi kabelu a konektoru. Může tam být prach, smeť a nebo jste to poškodil neopatrnou manipulací. Dále pak může být natržený flexi kabel a nebo jste ho natrhl v místě kde je spojen s displayem. Věčinou to spojení je na tak malé ploše že se dá snadno poškodit.

Vyzkoušejte ten studeňák a pokud nezabere tak do servisu nebo si kupte další 2 displaye a zkuste to znovu. Když to nevýjde jednou tak aď nemusíte čekat než vám pošlou nový.