Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W7 nebo W10 ?

Zdravím ! Mám W7, ale nevím jestli bych měl přistoupit na W10 poradíte mi v čem je rozdíl, ale jestli se to vyplatí jít do W10 ? :) Díky předem za odpověď .

Tady hlavně nejsou děti, co používají OS jako pískoviště. ;-)

Až si budeš počítačem vydělávat, nebo budeš mít na starosti pár desítek nebo dokonce stovek PC, poznáš, co to je dělat betatesting s pomocí polovzdělaných uživatelů. Windows 10 mají zatím plno chyb a nedodělků, takže si je instalují buď ti co musí (IT lidi, co potřebují podporovat ty blby, co si to nainstalují a pak kvílí, že jim to nefunguje), nebo ti, co mají hodně volného času.