Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 10 Aplikace

Zdravím nainstaloval jsem si win 10 vše je ok ale když chci zapnou galerii a prohlídnout si obrázky prohlížeč obrázku spadne a napíše mi to "Aplikace obrázky nelze otevřít další informace naleznete ve win. store" ale jak chci otevřít win. store tak hned spadne prostě problikne okno že se otevíra a hned spadne... nelze ani spustit Edge hudba ani tlačítko start

Nepouzivaj patlaciu aplikaci obrazky. Otvor to v niecom normalnom, co neprogramoval nejaky MS debil. trebars irfan. Alebo aj vo Win je na to aj normalna aplikacia (viz pravy klik na obrazok - otvorit v programe)

(alebo ked je ten Win rozdrbany uplne, tak ho nainstaluj nacisto, resp. kompletne uplne recovery)