Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvůli procesoru se mi nezapíná pc

Ahoj lidi prosím o pomoc s mím pc,v mém pc je procesor Intel Core i7-4790K,Ram 2x Kingston 8GB DDR3 1866MHz CL10 HyperX Fury,Základní deska ASUS ROG MAXIMUS VII RANGER GAMING MB,HDD Seagate Barracuda 7200.14 1000GB s Advanced Format,zdroj Zalman ZM600-GS II,pc zatím bez grafiky
Počítač jsem zapnul a asi po 3sekundách se vypl a znovu se nahodil.A tak se to neustaále opakuje.PC jsem opět znovu rozebral a zkoušel každou část zvlášť a zjistil jsem že to dělá jen když je připojen procesor s větrákem :( Prosím o radu...

Změna předmětu, původně: Kvůli procesoru se mi nezapíná pc...POMOC (host)

Vyber dosku na stol, s CPU, jednu RAM, zdroj na stol, pripoj zdroj na dosku. Nic viac. Urob clear CMOS (pripadne vyber knoflikbaterku na minutu). Zapnes to pinzetou o PWR piny. Ked sa to resetuje vypnes to a strcis druhy modul RAM namiesto prveho.
Ked to nepomoze nechaj to resetovat 15minut.
Ked ani to nepomoze tak skontroluj paticu CPU ci si nedokrivil piny, skus iny zdroj na test, ked nepomoze tak odnes reklamovat dosku