Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utáhne zdroj GTX 750??

Chtěl bych koupit tuto grafickou kartu :http://www.czc.cz/gigabyte-gtx750-oc-1gb/146847/pr odukt
ale mam pár otázek-Utáhne můj zdroj (Eurocase 350W PFC) a půjde tento zdroj připojit k této grafické kartě? Nebude ji brzdit procesor? Vyplatí se koupě, popřípadě, co bych si zahrál za hry?
Moje sestava: CPU: AMD A6 3650
Grafika: integrovaná ( AMD 6530D )
Zákl. deska: Gigabyte GA-A55M-DS2
Disk: Seagate 320GB
RAM: Adata 1x 8GB
DVD mechanika
Skříň: MC ME210D
Zdroj: Eurocase 350W PFC

Předem děkuji za odpovědi a názory :)

Procesor 100 TDP (W) + g.karta 55 TDP + 40 W zbytek/deska, disky, mechanika... = 195W v max.zátěži.
(to utáhne každý slušný zdroj s 20 Ampér výkonem na + 12V větvi/ích)

A protože krám Eurocase 350W PFC dává jen 15A/+12V větev = 180W tak i když to asi spustíš tak půjde v krátké době do pekel.
Viz -
[https://i.alza.cz/ImgW.ashx?fd=FotoAddOrig&cd=UD92  8-03&i=1.jpg]

No, já bych šel radši do seasonicu nebo corsairu... se zdrojema mam špatný zkušenosti, hlavně s eurocase...navíc ten chieftec nemá pci-express ne? Nebo čím se to zapojuje? Ještě nejsem tak zkušený :D Byl bych rád kdyby mi poslal někdo zdroj (seasoni/corsair), který utáhne tuto sestavu aniž by shořela a pujde zapojit fpu. :)