Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s aktualizacemi u Windows Update

Dobrý večer,
mám menší problém s aktualizacemi u této služby...
Jednoduše je to nestahuje. Mám Windows 8.1 a když začnu stahovat tak to celou dobu píše 0KB staženo... Jelikož používám mobilní připojení které mi monitoruje objem stažených dat, tak mám potvrzeno že to opravdu nic nestahuje protože ani O2 nic nezachytí. Zkusil jsem tedy prozkoumat v CMD počítač pomocí příkazu SFC /SCANNOW , ten po delší době práce zahlásil že problém nalezl ale nebyl schopen ho opravit... Když jsem zkusil Fix It od windows tak mi to napsalo že to není podporováno... Neví někdo prosím co s tím? :) , či potkal se s tím někdo? :)
Děkuji za snahu pomoci

no třeba je chyba jinde, ale taky jsem používal mobilní internet a normálně se mi stalo, že win update O2 blokovalo úplně ani to sami nevěděli pak uznali, že je chyba v systému či co hlavně, že porntube fakal max rychlostí i po vyčerpání fup :-D

jinak by to mohlo taky napsat nějaký chybový kód, když to necháš déle a podle toho pak zjistit podrobnosti na googlu

Skus vypnut update, zmazat obsah zlozky Windows\softwaredistribution\downlad\ a znova zapnut update. Nechaj ho nejaku polhodinu, on si potrebuje najprv preskumat tu miliardu odpadkov co uz ma vo Win, aby vedel ze co vlastne chce tahat. Navyse mozu byt aj pretazene update servey kvoli W10 ktore vysli vcera. Moze to aj blokovat to mobilne pripojenie, ak to je nejaky speci tarif len pre mobily napriklad.