Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenajede systém Win7 po aktualizaci hry

Po aktualizaci hry War Tunder se objevila hláška, že není dostupný disk C. Po vypnutí a znovu zapnutí najede systém do části kdy se zobrazí " spouštění systému" začnou lítat kuličky až se složí do obrazu win a pak vyskočí černá obrazovka s hláškou na opravu systému. Pokusil jsem se ho opravit a pořád nic.

• V takové zapeklité situaci, muz byt na i vine spatna konfigurace BIOSu, jeho obdovenim nic nezkazis viz. "Load Defaut"
• Jestli mas OS na SSD disku, tak se ujisti o spravném nastaveni na <AHCI> v nastaveni disku , na tvém miste bych zkusil desaktivovat <Secure Boot>, taktéz v BIOSe.

TiP~ V té nabidce opravy, bys mel mit <SYSTEM RECOVERY OPTION>, tak se pokus restartovat OS ze zalohy, ktera byla pred datumem instalace té hry.
[img=/file/view/23229-xoxo-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/23229-xoxo-jpg[/img]
- ilustracni obrazek -

A jak asi, když mu nenajede pc?!

• PC mu jede :-)
• Jeho problém je az za "BOOT" viz (spouštění systému" začnou lítat kuličky), tudiz do "SYSTEM RECOVERY" se dostat muze pri <BOOT>, typem <F8, Fx etc> systém recovery, nouzovy rezim a podobne.
• Jestli se dostane az do samotného OS v nouzovém rezimu, také jeste nenapsal.