Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virus v Androide

Ahojte, chcem Vas poprosit o pomoc. Priblizne pred tyzdnom sa moj mobil zacal spravat dost cudne. Bol cely spomaleny a sam si zapinal Wifi a sucasne aj mobilne data. Ked som otvoril internetovy prehliadac tak sa hned otvorila neaka stranka. Reklamy sa mi otvaraju aj ked nie som na internete, mozem byt na ploche a otvori sa mi zrazu reklama. Skusil som obnovit tovarenske nastavenia a jedine co sa zmenilo je ze mobil je rychlejsi ale stale sa zapinaju data aj reklamy. Stiahol som si antivir Eset a dal skenovat. Najprv mi naslo neakych 5 hrozieb, ked som ich dal vyriesit tak mi vypisalo ze je to systemovy subor a neda sa to vymazat. Pri dalsom skene ich uz nenajde. Prosim Vas o pomoc, uz si neviem rady. Vopred Vam dakujem

skoda ze se nepodelis o dulezite informace.

rekl bych, ze to neni mozne, pokud jsi udelal obnovu tovarniho nastaveni, tak je temer nemozne, aby to tam zustalo, leda ze bys mel nejaky hodne stary nezaplatovany foun.

pohledej fora o tvem smartphonu a dej do nej customROM, pokud pro tvuj mobil !!! existuje.

Tak potom teda uz jen preflashovat. Bud to nekomu das udelat nebo najdes navod na netu presne pro tvuj telefon a budes se ridit presne tim navodem. Pokud pro tvuj foun neco najdes, tak se to da udelat ikdyz treba tomu jinak moc nehovis, ty navody byvaji polopaticky napsane, ono to ani jinak nelze, protoze pri flashovani se nesmi udelat chyba, pac jinak ten foun muzes taky odepsat. (Trochu bych se obaval, aby servis nestal jako cena noveho takoveho founu.)

Ani pomoc nemuze, bez rootu nema potrebna prava, je ovsem velice divne, ze se ti do systemu bez rootu nejaky vir dostal, pravdepodobne nejaka dira v systemu primo od ZTE, coz ale znamena, ze prehratim stejneho firmware nekde v servise to problem vyresi jen docasne nez ti to zase neco naboura. Budes potrebovat novejsi opraveny firmware, pokud ho vyrobce vydal nebo customROM, pokud ji nekdo udelal.