Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika nepracuje tak jak má?

Dobrý den,

Včera jsem zde založil téma ohledně mého PC a malého počtu FPS ve hrách a možná už jsem na něco přišel. Moje grafická karta by měla mít 8GB grafické paměti. Ovšem ve hře Attila od Total war mi to ukazuje pouze 3GB. Počítač jsem včera na vaší radu přeinstaloval a ovladače instaloval v daném pořadí.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/ v/t34.0-12/11805811_1604720936462175_280299850_n.j pg?oh=377bef902ded1142d35a962f4b9b7588&oe=55BDB7AE

Mnozstvo grafickej pamate neovplyvnuje priamo vykon, co to je maly pocet FPS a s jakymi nastaveniami? (rozlisenie, detaily, AA, AF) porovnaj si to s benchmarkami tej grafiky a danej hry a danych nastaveni (googli).
Win si tam instaloval jake odkail? Moze byt zavirene aj instalacne medium (alebo USB sticky ktore tam boli potom strkane, alebo aj hra ak je nejaka z ulozto), moze sa ti nieco prehrievat, moze ti nestihat CPU.

Ked gpu-Z ukazuje 8GB tak ma karta 8GB, ked pise nejaka hra 3gb tak je sprosta hra (nevie pouzit viac jak 3GB, to je ale jej problem)
FPS s tym nema nic spolocne.
neinstaluj tam ziadne Win10 nainstaluj tam podporovane Windows vyrobcom zakl.dosky a nainstal tam spravne overene funkcne ovladace chipsetu, audio, atd od vyrobcu dosky, a od vyrobcu grafiky. Ziadne W10 ani W20