Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook kolem 13 000

Kamarád chce poradit notebook na DJing do 15 tisíc.
Co tvrdí že chce:
Relativně velkej displej
Klidne bez windowsu kdyztak prý preferuje sedmičky
Slušný výkon (LOL)

Co si myslím ze potřebuje hlavně:
Aby to nebylo tak moc těžký

V noteboocích se nevyznam,budu rad za každý návrh
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Další… (karel)

1) To je dotaz jak od popeláře. Málo vstupních informací.
2) Relativně bych poradit mohl. Klidně dám konkrétní tipy ... viz add 1 (a to jsem byl slušný).
Když nevím, nemůžu myslet. Když se nevyznám, tak do toho nešťourám.

Problém je v tom, že to není notebook pro mě a s dotyčným komunikuji přes chat a on sám moc neví co chce, natož abych to věděl já, takže každej návrh se počítá. Navíc jsem byl v zahraničí na (skoro)nefunkční hotelové wifi, takže na vlastní průzkum nebyly podmínky.

Návrhy jsem předložil a je z toho docela nadčenej.