Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak nabootvat instalaci Windowsu z USB

Ahoj,
zapomněl jsem jak poskládat to nastavení v BIOSu, mám tam
USB-ZIP
USB-FDD
USB-CD ROM
USB HDD Floopy
ZIP
CD ROM a další blbosti co jsem zapomněl, jak to mám v BIOSu poskládat za sebou aby se mi nabootovala instalačka? Mám tam první boot druhý boot a třetí boot anglicky nebo něco podobnýho. Použil jsem program na vytvoření bootu Windows 7 USB DVD download Tool.

USB storage ... mám Enabled, stou plochou jsem myslel toto na obrázku akurát se mi tam neukáže to okénko kde si nastavím ten datum a čas prostě prázdná plocha, ohledně toho

Ked si nevies precitat na obrazovke ze jaka klavesa je pre bootmenu

to tam dole u načítání mám napsané že se to zapína F12 to boot menu a tam mám na výběr uplně ty samí věci jakou v BIOSu
takže USB-ZIP atd...

Tak ked ti ta instalacka z USB bootuje, tak nechapem preco sa tu cely cas pise ze jak nabootovat z USB. Ked sa instalacka zasekne tak bud je vadny nejaky HDD alebo blbo zapojene/najumprovane PATA apod (poodpajaj vsetky a skus bootovat tu instalacku znova ci nabehne normalne), alebo mas ten USB stick vadny alebo blbo nakopirovany