Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook nejde zapnout

Zdravím,mám notebook, starý asi sedm let, ale stále v dobrém stavu, nechávala jsem ho už několikrát čistit apod. Fungoval v pohodě, ale nedávno jsem ho nechala 30min. zaplý a někam jsem šla. Když jsem se vrátila, notebook byl prostě vyplý, říkala jsem si že se možná z toho vedra přehřál, ale už nešel zapnout. Přestože je baterka i kabel na napájení v pohodě.. Všimla jsem si také, že když je notebook vyplý, tak svítily dvě světélka. Momentálně svítí jen jedno, a to, nad kterým je znak žárovky nefunguje, nesvítí. A tak mám otázku, jestli se to dá vyřešit doma, nebo v opravně anebo jestli už musím koupit nový...
Předem děkuju za odpověď.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Zkusil bych u toho tajného notebooku vyjmout baterii a později ji zpět připojit. Pak dále při vypnutém stavu připojit napájecí adapter a zkontrolovat stav světelných kontrolek (mohl by začít nabíjet). Pokud tomu nerozumíte, bude vhodnější se osobně obrátit na někoho technicky znalejšího.