Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co proti spyware?

Co je lepší kontrola proti virům a spywaru: Ad-Aware a např. SS&D, antivir nebo Windows Live One Care Safety Scanner??

změna titulku z: jara (JaFi)

při tom původním nadpisu a této kuklí reakci nevím jestli má smysl na cokoli odpovídat. koneckonců dotazy i odpovědi už tu byly.
ale pořád nejlepší mi vychází spyware neinstalovat - to se dělá nejlépe omezením práv uživatelů, kdy nelezu na net jako "správce". zároveň taky neinstalovat každou blbost staženou z netu - pokud je člověk posedlý amokem nainstalovat všechno co je zdarma i "zdarma", je omezení uživatelských práv nutné.
pokud je přesto uživatel tak nemoudrý, že si sám spyware nainstaluje a pak zoufale hledá některý z oblíbených mazačů kukís, dal bych přednost takovému, který má ovládání v češtině.
a při tom, jak je default "nastaven" internet explorer, a originální windowsový tzv. firewall proti krádeži dat, bych se oběma určitě vyhnul a nainstaloval místo nich něco pořádného.