Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC ma problem spustit windows

Dobrý ďen pri spustani pc dostavam uz dlshiu dobu error 0x0000xe9 windows/system32/config/system .. vzdy mi to toto vyhodi ale po zhruba 15x restartu som ho nejako spustil ani sam neviem jak.. proste som skusal restartovat.. no uz sa pc dost spomalil neskutocne a dnes som ho skusal restartovat asi 25x a furt nic.. co je zle? nieje to najnovsi pc takze co mam robit? nieco co spusta windows je uz stare a odislo? a musim kupit nove? velmi nerozumiem pc veciam tak potrebujem pomoc :) dakujem

Harddisk a disk je nieco ine :)

ano, fůra lidí si plete třeba paměť (ramku) a disk, asi k nim patříš taky.

podívej se do svého počitadla až najdeš něco jako toto. vytáhni to a běž s tím do prvního pc krámu, že chceš nový (cca 50 eur).

mohl bys ušetřit cenu a čas kdybys obvolal známé, ale po tvém odborném popisu by ti taky mohli domů přivézt traktor.

Kamo ako prepac ale ak nevies ani to co je HDD = Hard Disk/Disk tak ako sorry ale takto virtualne cez INTERNET ti tu nepomozeme lebo ty ajtak nepochopis o co sa jedna a za ten cas co si tu budeme vypisovat a vysvetlovat tak si si mohol zavolat k sebe neakeho kamarata a on ti na to mohol kuknut a hned ti povedat co a ako.
-----
Musis ovladat aspon hruby zaklad o PC inak je to marne tu sa ucit co a ako.