Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr notebooku

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli existuje nějaký levnější kvalitní notebook, který by v pohodě rozjel hry jako The Sims 4 nebo League of Legends. Cenově aby se pohyboval nejlépe do 15 000, ale jsem ochotná jít až na 30 000. jinak by sloužil k běžnému brouzdání po internetu, možná semtam k úpravě fotek či videí, a hlavně ke školním záležitostem(např. prezentace), v tomhle se vážně moc nevyznám, a tak se obracím na vás. předem děkuji za odpovědi.
PS:opravdu netuším, do jaké kategorie to má patřit..
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Kamaratka ma presne tento notebook a na nom vpohode rozchodi bez sekania League of Legends.
Notebook: https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-yoga-500-14ibd- red-d2906348.htm
Len je to 14 palcovy notebook tak neviem na nosenie do skoly je prave ze 14" najlepsia ale na hry neviem ci chces vacsi alebo s mensou uhloprieckou.
Tu mas aj video z youtube ze to vpohode ide na tej grafickej karte: watch
-----
Na prezentacie mas na tom notebooku HDMI vystup ak chces pouzit novsie projektory alebo notebook ma dotikovu obrazovku (mozes display otocit a mat ho ako tablet) takze ti prezentaciu ulahci ;-)