Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10 - nejde spustit ani jedna hra

Dneska jsem si stáhnul W10 ale po instalaci mi nejde spustit ani jedna hra.Píše to že to neumí spustit nebo taak něco.jestli nevíte co s tim.Nebo jestli nemáte nějaký fungující odkaz na funkční W8.1 v češtině
Změna předmětu, původně: Windows 10
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Windows 10 sa odporuca aktualizovat/upgradeovat na CISTU instalaciu Windows 7 alebo 8.1 !
Ak si Windows 10 upgradeoval na Windows ktory si pouzival uz niekolko mesiacov alebo rokov tak musis si nainstalovat znova vsetky ovladace od vyrobcov ale tentokrat tie ovladace musia byt na WINDOWS 10.

Ty MADAR a to nevies ze hru treba po upgrade preinstalovat ?! Ved to je normalna vec ked ti nejde po upgrate tak to znamena bud:
1. ze hra neni kompatibilna na Windows 10
2. ze treba tu hru zase preinstalovat = vymazat a znova nainstalovat koly novemu.
To skor ty si amater ked nevies taketo zakladne veci a mimochodom stale si nenapis ci sa jedna o notebook alebo PC a ak o notebook tak AKY ....?

ja nepoznam tu hru tak odkial to ja mam vediet ?
Ved si tu hru preinstaluj a sam uvidis ci ju spustis alebo nie.
----Samozrejme musis mat ale nainstalovane ovladace na WINDOWS 10 na VSETKO = Chipset, Graficka karta, LAN,WIFI, Zvukova karta atd...
Ved ked mas Windows 10 tak musis mat i ovladace nainstalovane na Windows 10 a nie Windows 8.1 co tam mas doteraz. To je logika predza nie ?!!