Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win10 - "náhledy" v taskbaru nemizí.

Zmigroval jsem notebook z W7 na W10, resit proc po 150 nemusite, proste proto. Prekvapive bezproblemovy upgrade, vse funguje jak bych chtel, system jinak vyhovuje, ale irituje me taskbar. Totiz - pokud ukazu na neco spusteneho zobrazi se klasicky nahled daneho okna. Ale nezmizi pokud uz na nem mysi nejsem - pouze se "zapne", ale uz "nevypne". Viz sshot:

[http://pc.poradna.net/file/view/23268-screen-shot- 08-01-15-at-05-03-pm-png]

- mysi uz jsem davno mimo, ale "nahled" zustava. Nema nekdo nejaky napad? (vyjma "rollback na W7 teda)

ja mam tiez Win10 a mne to ide vpohode na mojom Lenovo Helix.
Ty a pocuj nainstaloval si si po upgrade aj vsetky ovladace na Windows 10 ?
Ak ano tak mi pride divne... a robilo ti to hned od zaciatku alebo az neskor ?
Napis aj to ake mas PC zostavu alebo cely nazov notebooku.