Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 HDD v pc

Mám dotaz:
Když mám tedka windows 7 a půjdu na upgrade windows 10 a data se mi zachovají. Pak si koupím 2 HDD a provedu čisotu instalaci windows 10, protože klíč je vázán na desku, takže by to mělo jít. Půjdou potom hry a všechny data přesunout s 1 do 2? I hry, nebo hry budu muset znovu přeinstalovat a online hry znovu stahnout a nainstalovat? Nevím když přesunu takový world of tanks tak ho musím nějak nainstalovat na nový HDD a setup by měl být ještě na tom starším HDD ne? A ještě ohledně těch 2 disků. Když každý bude mít os jde nstavit, který se bude spouštět jako hlavní? Dík

Ano kluc z Windows sa viaze na tvoj Hardware na tvoju zakladnu dosku ale = ked si chces urobit cistu instalaciu Windows 10 tak ti tvoj kluc od Windows 7 platit nebude na 100% ! Precitaj si zo stranok Microsoftu a tam to maju napisane ze Upgrade nemusis zadavat kluc/kupovat ale ak robis cistu instalaciu tak musis mat zakupeny KEY/Kluc.
----
Otazka dalsia ci ide naklonovat z jednodisku na druhy = ano ide programom na klonovanie a tych je na _Nete kopa len vacsinou su platene alebo ak su FREE tak vacsinou mas rychlost klonovania nizky a tym padom ak mas napriklad 500 GB disk naklonovat tak ti to bude trvat aj niekolko hodin.
----
Dalsia otazka ohladom tych 3 veci si najdi sam cez Google... ved nemas chrome ruky hladat si to vies hadam sam.