Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 Pro vypnutí automatického přihlášení

Dobrý den, tak jsem přešel na Win 10, akorát bych potřeboval poradit s jednou věcí.
Mám na tom počítači dva účty. První je můj Admin chráněný heslem a druhý je pro rodiče nezaheslovaný, když se chtějí, jen mrknout na net, pokud jsem byl naposledy přihlášen na účtu, kde to heslo není a restartuji PC, tak se to automaticky na ten účet přihlásí, je možné to nějak vypnout, aby se to automaticky nepřihlašovalo na ten nezaheslovaný účet? Díky všem.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

• Podivej se do nastaveni "start" netplwiz, nebo mu pridej heslo.