Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP notebook - jaké ovladače

Ahoj,
Na notebooku HP ProBook 4515s přeinstalovávám OS - W7 Proffesional 64bit (jiný systém nemám). Bohužel přesně nevím, které ovladače na stránkách podpory stáhnout - oficiální stránka s ovladači: http://h20564.www2.hp.com/hpsc/swd/public/readInde x?sp4ts.oid=3935148&swLangOid=5&swEnvOid=4059
Bios updatovat nebudu, diagnostiku, firmware, programy, software dle mne nepotřebuji. Zaráží mne, že nevidím ovladač chipsetu a že je zde více verzí ovladačů (např 2 u grafiky, 7 u sítě) - které jsou ty "nejsprávnější" ?
Děkuji za rady :-)

Ovladače chipsetu budou pravděpodobně součástí ovladačů grafiky - obojí je od AMD. Obvykle je lepší nainstalovat nejnovější ovladače. Více ovladačů pro síťovky je z toho důvodu, že se ten notebook vyráběl s různými síťovkami - je potřeba vybrat ty správné.