Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - Nelze spustit start

Dobrý den, před 2 dny jsem si upgradoval W7 na W10. Instalace dala docela zabrat. Ale nyní mě trápí jiný problém. Na hlavním panelu mi nejde spustit ani start ani prohledat windows. Koukal jsem i na net. Ani přes powershell nešel tento příkaz:

Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}

Co mám tedy dělat? Restart nepomohl...

To bych taky rád věděl, mám ten stejný problém. Někde jsem se dočetl, že to souvisí s ovladačem na grafickou kartu, ale odinstaloval jsem ho a nainstaloval nový a nic, tak jsem zkusil i upadte ovladače přes Driver Booster a stejně nic.

Nechce se mi přeibnstalovávat...