Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sygic

Zdravím, koupil jsem tablet s navigací Sygic, jelikož se v tabletech nevyznám, potřeboval bych radu. Navigaci jsem zkoušel, ale nepodařilo se mi u ní spustit zvuk. Nevíte jak se spouští mluvení? Tablet zvuky vydává, takže zvuk funguje, navigace mi ukazuje ale nemluví. A ještě mám jeden dotaz: Nahoře na displeji je proužek s hlášením, že platnost prémiového balíčku vypršela a chce to abych si ho prodloužil. A nedá se toho zbavit. Bude potřeba něco dokoupit? nebo to může fungovat i bez toho?

Zdar, Sygic je zatím nejlepší navigace na android, co jsem zkoušel... Pokud chceš aby to mluvilo, tak si musíš koupit licenci. Na aukru jsem si koupil před rokem za 300kč pro Evropu a v pořádku - mluví, nemám žádné oznámení, že vypršel nějaký balíček. Teď je na aukru za 370kč. Zaplatíš a maník ti během 1 hodiny přes mail pošle kód co napíšeš v sygicu v nastavení a máš hotovo.