Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání PC

Zdravím. Potřeboval bych s něčím poradit. Pokaždé když zapnu PC ,tak hry a ostatní programy běží plynule a bez problémů, ale po 10-15 minutách se celí PC začne sekat a přehřívat. Někdo nějaký rady jak s tím pryč ?? Díky.

Mrkni se, jestli není chladič grafické karty zacpaný prachem, případně to vyčisti.

Dobré je snažit se dodržet správné větrání, správný proud vzduchu ("wind tunnel"). Zepředu zdola studený do PC, zezadu nahoře výstup horkého vzduchu. Pokud jsou na PC nějaké boční průduchy, ucpi je. Jestli máš nějakou cirkusáckou skříň, bude to složitější.