Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ozvěna ze sluchátek

Dobrý den, koupil jsem si tyto sluchátka zalman-zm-hps300, ale mám problém s odhlučněním. Když s někým volám přes teamspeak, tak ten druhý slyší ozvěnu sám sebe. Taky když pustím nahrávání a do sluchátek zároveň pustím písničku, tak mikrofon nahraje to co jde ze sluchátek. Nemyslím si, že je problém v softwaru (že bych měl např. omylem nastavené nahrávání všech zvuků, ne jen těch, co jdou do mikrofonu), ale že jsou sluchátka prostě špatně vyrobená, což mně přijde ale celkem zvláštní, protože v recenzích si na to nikdo nestěžoval. Chtěl bych se zeptat, jestli je něco, čím by ta ozvěna šla eliminovat, anebo je mám rovnou vrátit. Děkuji

Nemas si nic myslet, mas si skontrolovat v ovl.panely-zvuky-nahravanie ze mas navoleny mikrofon. (a aj jaky vstup mas navoleny v nastaveniach skype ci teamspeak, to je najdolezitejsie)
Ak ano tak tam moze byt nejaky problem s prerusenym GND dratom a podobne (alebo nejak slabo zastrcenmy jackom alebo co), pripadne ina konstrukcna vada apod, zrada moze byt aj v tom ked mas nastavene v nejakom skype automaticku regulaciu hlasitosti a ked nic nehovoris tak to automaticky zosiluje mikrofon donekonecna