Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač lze spustit pouze bez jedné RAM

Chtěl bych se zeptat, zda někdo nemá zkušenosti s tím, že když vypnul notebook tak již nelze zapnout. Svítí diody, větrák se točí, hard disk také, ale zůstává černá obrazovka. Po několika pokusech jsem zjistil, že počítač lze spustit po vyjmutí jedné RAM. Problém není ani v RAM ani ve slotech, ty jsem zkoušel prohodit. Jedná se o win7 64
Děkuji za radu

MSI GX633, já vím je to msi, ale sloužil mi dobře až do teď někde sem čet e by to mohl dělat chipset, ale to doufám že ne. Povedlo se mi, že jsem to spustil s jednou RAM poté připojil druhou počítač restartoval a načetlo to obě. Jinak se ale ani při restartování ji nezapne