Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr 2.1 reproduktorů

Pěkný večer přeji!

Potřebuji pomoct s výběrem nových reproduktorů, nejlépe 2.1.

Cenu bych si představoval do 2.000,-. Max 2.500,- ale těch 500,- tam musí být znát. Jsem si vědom toho, že nedostanu za tu cenu nějaký studiovky.

Užití bude na hudbu všeho druhu, hry, seriály.

Zdroj zvuku bude samozřejmě počítač. (MB: ASUS B85 Vanguard)

Asi vše, děkuji za rady.

Jsou celkem OK, sám je mám.
Mají jednu vadu (asi jen tu jednu která mi ale vadí) .. při tichém poslechu mají tendenci se házet do stand-by, prostě se vypnou do doby, než se zvýší volume na úroveň při které se opět aktivují. A ta úroveň není zrovna nízká.

Asi bych je znovu nekoupil, a to jen díky tomuto samovypínání.

jj ty jsou OK jáko ty Alesis,zkus project fóra jsou ke všem i nějaký komenty jestli to najdu až budu na PC tak ti to postnu na jedny poradne se popírali všechny studiový ca do 4000.Si myslím že s zadnejma studiovkama chybu neudělás ,s těma rádoby PC bedynkama se to ani nedá srovnávat.:-)