Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 10 problém

Dobrý den,
Upgradoval jsem windows 7 na windows 10. Instalace proběhla v pořádku. Přihlásil jsem se na svůj účet a chvilku to i běželo, ale pak se neustále začal restartovat průzkumník windows a potom úplně spadl a mě zbyla jen černá obrazovka s kurzorem. Pokud zadám ctrl,alt,delete tak funguje přez správce úloh se dostanu i na internet a můžu spouštět všechno. Když se pokusím spustit průzkumník windows znovu přes správce úloh tak se po spuštění stále restartuje a po chvilce zase spadne.

Všechny ovladače jsem aktualizoval. Viry v pc také nejsou. Už nevím co s tim mám dělat.

Předem děkuji za rady.

Na stranke dotazu su urcite pismenka, napr.
Nezabudnite špecifikovať konfiguráciu, ako napr. operačný systém alebo hardvérovú konfiguráciu...

Všechny ovladače jsem aktualizoval

Ovladace z akej stranky?
Je to notebook, alebo stolne PC?

Ked notebook napis vyrobcu a typ. Ked stolne PC, tak napis vyrobcu a typ zakladnej dosky.

Já upgrate W10 nechci a ani dělat nebudu.... a že na mém starším NB W10 nepojede, na novém pojede, používám W7 a používat budu...
je to asi nejlepší systém jaký je... To už radši W8, něž tu W10 se šílenou nabídkou start. W8 si upravím tak, aby fungovala jako W7.
Nedávno jsem si postavil nové PC, no nic moc, 8GB RAMy ddr3, 3,2GHz 4 jádrovej intel i5, 1GB radeonka ze starýho PC, 128GB SSDčko +
500GB HDD, PC se mi spouštělo docela dlouho, asi 25 vteřin, ted jsem ho vyladil na 15 vteřin...