Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc nejde zapnut

Dobry den chcel by som sa spitat prosím vás stala sa mi takáto vec dal som si nabijat telefon cez pc ptm som vypol počitač a a vypol som aj prepetovu ochranu vytiahol s usb mobil odvtedy pc nejde zapnut nvm čo sa stalo ptm som dačo skušal robit s kabalmi a počitač vyhodil poistky v izbe dačo tam troška zasičalo alebo ako to nazvat ale podstatne je to že nejde zapnut nvm čo sa mohlo stat a čo mohlo odist počitač má tak 2 týždne sami sme ho skladali amateri možno preto že sme dačo zle zapojili ale počitač išiel normalne mali sme ho zapnuty asi týžden .... zdroj mám take me 400 Force ak bi mi dakto pomohol bol by som strašne vdačný
Změna kategorie, původně: PC sestavy
Změna předmětu, původně: Martin Ružomberok (karel)

brat tam zapojil speaker naopak nvm či to mohlo skratovat koli tomu ... ale to až ptm čo to nešlo zapnut ked sme to rozoberali ale može to byt aj proble že ten zdroj bol moc slabi na tie parametre pc nividia 750 gtx procesor i3 za 200euro